AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

SHAMA

Tişört
SHAMA

BU TASARIMI PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

Ürün tükenmiştir!
Ürün temini hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TİŞÖRT / 

 / 

79,00 TL / 59,00 TL

RENK
SAFRAN

SHAMA

Çiziyorum bazen anlamsızca, endişeliyim ama ümitsiz değilim , yalandan, taklitten uzak duruyorum, kendimi dinliyorum, kendimle ve başardıklarımla mutluyum...

%100 Pamuk, Emprime Baskı, Özel Kesim, Geniş Yaka, Safran Renk Unisex Sweatshirt

KUUP kalitesini her ürünümüzde sizlere yansıtmak için %100 pamuktan dokunmuş birinci sınıf 2 iplik penyeleri kullanıyoruz. Giydiğinizde vücudunuzla bütünleşen özel kesimi, ipeksi dokusu ve gramajıyla kusursuz bir sweatshirt deneyimi yaşayacaksınız. Kullandığımız özel emprime baskı tekniğiyle sweatshirt'lerimizin üzerinde ekstra bir ağırlık ve plastik hissi olmamaktadır. Ayrıca baskılarımızda insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal madde kullanmıyoruz.


Makinede Yıkanır - Soğuk               Ağartıcı Kullanılmaz
Tambur Kurutma Kullanılmaz         Ütü - Orta Isı
Kuru Temizleme - Trikloretilen Hariç Herhangi Bir Çözeltiyle

Gözünüzün yollarda kalmasını hiç istemeyiz. Kargonuzu en geç 3 iş günü içerisinde size ulaştırıyoruz. Kargonuzu takip etmek isterseniz Hesabım > Sipariş Kargo Takip bölümünden kargonu sürecini takip edebilirsiniz.

Ürünlerimize güveniyoruz ve memnun kalacağınıza inanıyoruz. Yine de herhangi bir nedenle KUUP ürününüzü değiştirmek veya iade etmek için bize kargolamanız yeterli. Ürünü 15 gün içinde kullanılmamış olarak bize kargoladığınız takdirde kolaylıkla iade veya değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Model Üzerinde: Medium (M)

BU TASARIMLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR!

REMAHY

64,90 TL

BALENA

64,90 TL

MATTE - Antrasit Basıc

49,90 TL

SPHAIRA

59,90 TL

Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz
12.07.2020 19:43:11