AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

METRONOME

Tişört
METRONOME

BU TASARIMI PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

Ürün tükenmiştir!
Ürün temini hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TİŞÖRT / 

 / 

79,00 TL / 59,00 TL

RENK
ANTRASİT

METRONOME

Müziğin ritmi bazen hayatın ritmine benzer, değişir kimi zaman, karışır istemli veya istemsiz...Temponu yakala ama farklı ol ahenkli bir şekilde...

%100 Pamuk, Emprime Baskı, Özel Kesim, Geniş Yaka, Antrasit Renk Unisex Sweatshirt

KUUP kalitesini her ürünümüzde sizlere yansıtmak için %100 pamuktan dokunmuş birinci sınıf 2 iplik penyeleri kullanıyoruz. Giydiğinizde vücudunuzla bütünleşen özel kesimi, ipeksi dokusu ve gramajıyla kusursuz bir sweatshirt deneyimi yaşayacaksınız. Kullandığımız özel emprime baskı tekniğiyle sweatshirt'lerimizin üzerinde ekstra bir ağırlık ve plastik hissi olmamaktadır. Ayrıca baskılarımızda insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal madde kullanmıyoruz.


Makinede Yıkanır - Soğuk                Ağartıcı Kullanılmaz
Tambur Kurutma Kullanılmaz          Ütü - Orta Isı
Kuru Temizleme - Trikloretilen Hariç Herhangi Bir Çözeltiyle

Gözünüzün yollarda kalmasını hiç istemeyiz. Kargonuzu en geç 3 iş günü içerisinde size ulaştırıyoruz. Kargonuzu takip etmek isterseniz Hesabım > Sipariş Kargo Takip bölümünden kargonu sürecini takip edebilirsiniz.

Ürünlerimize güveniyoruz ve memnun kalacağınıza inanıyoruz. Yine de herhangi bir nedenle KUUP ürününüzü değiştirmek veya iade etmek için bize kargolamanız yeterli. Ürünü 15 gün içinde kullanılmamış olarak bize kargoladığınız takdirde kolaylıkla iade veya değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Model Üzerinde: Medium (M)

BU TASARIMLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR!

GANESHA

49,90 TL

SHAMA

59,00 TL / 79,00 TL

SEXTANT

49,90 TL

REMAHY

64,90 TL

Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz
15.07.2020 15:28:02