AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

TASARIMCILAR

Cemre Dinçer

KUUP KAFASI

Cemre Dinçer

Freelance çalışmaktan hoşlanıyor. Ne de olsa, özgürlük doğasında var. Birkaç üniversite gezip, soluğu Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde almış. İllüstratör ve grafik tasarımcı olarak içinden gelenleri sanatla aktarmayı seviyor. Kişisel tasarımlarını görmek isterseniz cemredinçer.com adresine uğrayabilirsiniz. Geri kalanını KUUP tişörtlerinde bulacaksınız.

Ceyhun Enki Aksan

KUUP KAFASI

Ceyhun Enki Aksan

Elinde kalemle doğduğuna inandığımız renkli kişilik. Sürekli öğrenmek üzere dünyaya gönderilmiş gibi. İşkolikliği, işini çok sevmesinden geliyor. KUUP ekibine kattıkları yanında, dijital projelerle ilgileniyor ve sosyal projelerde yer almayı seviyor. Şu an Bilgi Üniversitesi’nde pazarlama dalında master yaptığını da ekleyelim.

Duygu Çöklü

KUUP KAFASI

Duygu Çöklü

Seramik sanatının zengin dünyasını, KUUP tişörtlerine renk katmak için kullanmayı seçti. Kendi kurduğu seramik atölyesinde kendi markasını yarattı.Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yurt içi ve yurt dışında seramik ve karo tasarımcılığı yaptı. İllüstrasyon ve motif tasarım yeteneğini yansıttığı tişörtlerimizde, farklı bakış açılarının varlığını hissedeceksiniz.

Hakan Hısım

KUUP KAFASI

Hakan Hısım

Çocukluğunu Avustralya’da geçirip Türkiye’ye gelen, doğu ve batı kültürlerinden etkilenmiş bir göz. Eserlerinin büyük bir kısmında işlediği konularinsanların olağanüstü şuur hallerinde deneyimledikleri iç yolculukları.Çalışmalarında Şamanist, Mistik ve Ezoterik geleneklerine ait temalar sıklıkla görülebilir.Işık ve elektrik kullanmanın, resim yapmanın en saf hali olduğunu ve bunun boya, fırça ve tuval kullanmaktan daha özgür imkanlar sunduğunu düşünüyor...

NastPlas, illustrator Fran R. Learte (drFranken) ve yaratıcı yönetmen Natalia Molinos (Na)’nn 2006 yılında birlikte ilk adımlarını attıkları ‘NastPlas Team’in bir ürünüdür. Dijital elementlerin abstract formlarla birleştiği çalışmalar üreten NastPlas Team, özellikle farklı teknikleri ve mühendislik becerilerini bir araya getirdikleri çalışmalarla öne çıkar.

Nilüfer Üstüner

KUUP KAFASI

Nilüfer Üstüner

Doğma büyüme İstanbullu, ama tarzıyla tam bir dünya vatandaşı. Saint Benoit Fransız Lisesi’nin ardından, eğitimine Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünde devam etmiş. Dünyaya açılmış, Avusturya’da bir süre eğitim aldıktan sonra, İsviçre’de çalışmayı seçmiş. Tarihe de merak salmış, bir üniversiteye de tarih okumak için gideyim demiş, hala okuyor... Yerli ve yabancı pek çok işi uluslararası festivallerde karşınıza çıkabileceği gibi, tasarımlarının bir yerine Fransızca, Almanca veya İngilizce kelimeler sıkıştırmış olabilir.

Onur Karadağ

KUUP KAFASI

Onur Karadağ

İstanbul’da yeni sayılır. İzmirli olmasının çizgilerine yansımalarını görebilirsiniz. Özgürlük duygusunu kendine saklamaz, tasarımlarıyla size de yaşatır. Güzelliklere alışmış gözlere sahip bir arkadaşımızdır. Var olan yeteneğini aldığı grafik tasarım eğitimiyle taçlandırmış, düşüncelerini illüstrasyonlarında anlatmayı seven biri. Bizleri daha çok şaşırtmak için galiba, eğitim aşkıyla Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde yüksek lisans yapmaya devam ediyor.

Öykü Topal

KUUP KAFASI

Öykü Topal

Aslında o bir modacı. Özgün olarak yaptığı tasarımlarındaysa,hayal dünyasındaki farklı evrenlere ve varlıklara yer vermeyi seviyor. Boyut, cinsiyet ve duygu durum kavramları arasında bizi çizgisel bir yolculuğa çıkarıyor. Çoğunlukla siyah-beyaz çalışarak madde ve meta-materyal arasındaki harmoniyi kontrast vurgularla ortaya koyuyor.

Saniye Özbek

KUUP KAFASI

Saniye Özbek

Çocuk yaşta başlayan resim tutkusundan hiç vazgeçmemiş, istediği hayatı yaşamayı bilen bir kafa. Sekiz sene boyunca yelken sporuyla ilgilenmiş, özgürlüğün tadını rüzgarda yakalamış. Kendimi her alanda geliştirmeye çalışıyorum diyor. Öyle de yapmış. Rafineri ve petrokimya okurken de yerinde duramamış. Artık ismi heykel ve resim ile anılıyor. Ve bir de KUUP tişörtleriyle.

Süleyman Esen

KUUP KAFASI

Süleyman Esen

Profesyonel bir fotoğrafçı gözüyle detayları yakalamak, hayata farklı açılardan bakmak onun işi. Daha ortaokul sıralarında başlayan fotoğraf tutkusunun peşinden giderken, reklam sektöründe tasarımlarıyla öne çıktı. Türkiye’nin önde gelen markaları için yaptığı tasarımlarla, belki çoktan sizlerle tanıştı. KUUP tişörtlerinin bu kadar fotojenik olmasında payı olduğu kesin.

Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz
15.08.2020 20:03:54