AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

YARDIM

ÜYELİK

Sitemizde indirimli alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmanız gerekiyor. Bunun için bir form doldurmanız ve kendinize ait bir şifre seçmeniz yeterli.

Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz fakat sitemizdeki çeşitli avantajlarımızdan (Eski ve yeni siparişlerin takibi, indirim ve kampanyalardan erken haberdar olma vb.) faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir.

Üyelerimizin bilgileri kesinlikle üye onayı olmadan üçüncü şahıslara verilmez.
 

Üyelikten ayrılmak için "İletişim" sayfasına gitmeniz ve buradaki "İletişim formu" ile iptal isteğinizi ve üyelik bilgilerinizi bize göndermeniz yeterlidir.

Eğer şifrenizi unuttuysanız Şifre Hatırlat sayfamızı kullanarak kısa sürede şifrenize ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir nedenle şifrenizi değiştirmek istiyorsanız "Üyelik İşlemleri" sayfasına girerek buradaki "Şifremi değiştirmek istiyorum"a tıklamanız yeterli. Gelen sayfada yeni şifrenizi yazarak "Gönder" düğmesine tıkladığınız takdirde değişiklik gerçekleşmiş olacaktır.

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Her ürünün yanındaki "Sepete Ekle" düğmesini tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Alışveriş sepetinizden çıkartmak istediğiniz ürünlerin adetlerini sıfırlamanız gerekir. Bu işlemden sonra "Yeniden Hesapla" düğmesine basarak alışveriş sepetinizin son durumunu görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Ancak "Satın Alıyorum" düğmesini tıkladıktan sonra satın alma işlemi başlar.

Sitemizden verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri " kısmında "Yeni Teslimat/Fatura" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

 • Kargo ücreti tarafımızca ödenmektedir.
 • Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından verilen siparişlerde, kampanya harici durumlarda, kargo ücreti satın alma sayfasında hesaplanır.

Faturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yapılacak olan alışverişlerde, liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır.Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından yapılacak alışverişlerde, lgili ülkenin vergi yasaları geçerlidir. Teslimat sırasında ulusal ya da yerel otoriteler tarafından belirlenmiş ek vergiler ortaya çıkabilir.

Cumartesi, pazar veya resmi tatil günleri yapılan siparişler tatil gününden sonraki  ilk iş günü işleme alınarak sevkiyat yapılacaktır.

Sitemizden yurtdışı ve KKTC' ye sipariş verilememektedir. Siparişlerini +90 212 272 90 91 ( hafta içi 10:00 - 17:00 ) no.lu telefona veya info@kuup.com adresine gönderebilir ve bilgi alabilirsiniz.

ÖDEME SİSTEMİ

Kredi kartıyla yaptığınız ödemelerde kart bilgileriniz yalnızca bankanızla sizin aranızda kalır. kuup.com işlemlerin hiçbir aşamasında kredi kartı bilgilerinizi göremez veya kaydedemez. Tüm işlem  Bankanızla sizin aranızda gerçekleşir.

Banka Havalesi veya Posta Çeki ile ödeme yapmayı tercih ederseniz, aşağıdaki hesaplarımıza ödeme yapmanız gerekir. Hafta içi 14:00 ten önce yaptığınız ödemeler aynı gün işleme alınır. Saat 14:00 den sonra yaptığınız ödemeler bir sonraki iş günü işleme alınacaktır.

#efthesapları#

TESLİMAT VE KARGO

Sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliği için siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolü gerçekleşmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme / fatura bilgilerinin doğruluğunun banka tarafından onaylanması gereklidir. Onayın sağlıklı olarak alınması halinde, iş günleri içinde saat 15:30'a kadar, aynı gün içinde kargoya verilir. Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Türkiye Cumhriyeti sınırları dışından verilen siparişlerde, size gönderilen takip numarası ile siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres ve telefon bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu konuya dikkat ediniz.

İPTAL VE İADE

Siparişler, en geç aynı iş günü içerisinde saat 14:00' a kadar iptal edilebilir. Saat 14:00'den sonra verildiği için bir sonraki iş gününe sarkan siparişler ise bir sonraki gün saat 14.00'e kadar iptal edilebilir. İptal işlemi support@kuup.com adresine Ad, Soyad ve Sipariş No bildirilerek yapılabilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. Buna rağmen gözden kaçırdıklarımız olursa, hatalı ürünler 7 gün içinde değiştirilir.

Firmamız iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir:

Ürünün eksiksiz ve hasarsız durumdaki

 • İrsaliyeli faturası,
 • İade sebebini belirten yazı,
 • Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarı 

Taşıma sırasında oluşmuş hasar, kargo firması tarafından telafi edilir. Paketi teslim almadan tutanak tutturulması önerilir.

İNDİRİM / KUUPON

Sınırlı sayıda üretilen, türetimden sunumuna, müşteri desteğinden KUUP'u tercih edenlerle gerçekleştirdiğimiz etkinliklere kadar bir çok alanda aktif olmaya oldukça özen gösteriyoruz. tüm bu sürecin içerisinde fiyat değişiklikleri, indirimler gibi konularda hali ile oldukça dikkatli davranmamız gerekiyor.

KUUPON, belirli kampanyalar, etkinlikler vb. içeriklerde müşterilerimizle paylaştığımız özel indirim kuponlarına verdiğimiz isim. Özellikle etkinliklerde, müşterilerimizle doğrudan temas edebileceğimiz, sohbet edip ürünlerimiz hakkında fikir alabileceğimiz zamanlarda kullanıyoruz. Her kuupon kişiye özel, belirli bir indirim tutarı barındırıyor ve belirli tarihler içerisinde web sayfamız üzerinden kullanılabiliyor.

Yukarıda bir KUUPON örneği görüyorsunuz. KUUPON üzerinde temel kullanım kuralları, kuupon kodu ve kuupon'un sahip olduğu indirim miktarı yer almaktadır.

KUUPON KODU

Her KUUPON özel koda sahiptir ve bu kod kişiye / etkinliğe göre tanımlanmıştır, aksi belirtilmedikçe birden fazla kez kullanılamamaktadır.

KUUPON İNDİRİM MİKTARI

Üretilen her kod belirlenmiş bir indirim tutarına sahiptir ve indirim miktarı yapılan sepet tutarına göre % ya da doğrudan fiyat değeri kadar indirim kapsar. Örneğin sipariş tutarının %20'si veya toplam sepet tutarından düşmek üzere 5 TL gibi ayrı ayrı indirim tutarları KUUPON'larda kullanılabilmektedir.

ÜRÜN BİLGİSİ

 • Makinede Yıkanır - Soğuk
  Tişörtüm yıkama suyu başlangıç ısısı 300C'yi aşmamalıdır.
 • Ağartıcı Kullanılmaz
  Tişörtün yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.
 • Tambur Kurutma Kullanılmaz
  Tişörtün kurutulmasında tamburlu kurutma makimesi kullanılmaz.
 • Ütü - Orta Isı
  Tişörte normal bir ütüleme işlemi, buharlı yada kuru olarak, "Orta Isı" - 150°C - ayarında uygulanabilir.
 • Kuru Temizleme - Trikloretilen Hariç Herhangi Bir Çözeltiyle
  Tişörtün kuru temizleme işleminde Trikloretilen hariç herhangi bir Çözelti kullanılabilir.
Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz