AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

NEDEN KUUP?

Estetik Katmak İçin…

Estetik bizim için çok önemli. Dolayısıyla KUUP ürünlerini düşünürken estetikten ödün vermiyoruz. Her ürünün bir özgünlüğü, bir dünyası olmasını hayal ediyoruz. Sadece kumaş görüntüsü, kesim farklılığı ile değil, üzerinde taşıdığı her çizgide estetik arayışlar içine giriyoruz. Bir de hayat zaman zaman sıkarken, tişörtümüzün yakası ideal genişlikte olsun, baskısı bir dövme gibi bedenimizle bütünleşsin istedik; içinde olmaktan zevk alacağımız tişörtler tasarlamak, üzerimizdeyken iyi, rahat ve özgür hissetmek için.

40/1 Anlamlı Olduğu İçin…

40/1, %100 pamuktan dokunmuş tişörtlerimizin dokusunu, rahatlığını, gramajını anlatır. Nasıl ki hiçbir zaman kalıplara sıkışmıyorsak, tişörtümüz de bizi şekillendirmeye çalışmamalı. Hayattan bezmek bize göre değil, kendini salmamalı. Özgürce hareket ederken, keşfederken, hızlandığımızda veya durulduğumuzda tişörtümüz bedenimizle uyum içinde olmalı.

Tişört Giymeyi Sevdiğimiz İçin…

Tişört giymeyi çok seviyoruz ve bizim gibi rahatlığın ayrıcalığını yaşamak isteyen herkesle bu tutkumuzu paylaşıyoruz. Olmak istediğimiz her yerde, olmak istediğimiz gibi yaşamak istiyoruz. Tişörtümüz tarzımız olsun diyoruz, bizi şekillendirmesin, biz hayatımızı şekillendirirken bize eşlik etsin istiyoruz.

Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz