AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

Blog

18.8.2015  |  İÇİŞLERİ  |  0 yorum

KUUP KAFASI

İstanbul'un günlük keşmekeşinden, zihni işgal eden düşüncelerden bir özet; "esmiyor, çok sıcak, trafik, tatil, bulut yok, nem çok nem..."

Peki nedir bu düşüncelerden kurtulmanın, ferahlamanın yolu? Püfür püfür esen bir sahil kenarı, gölgesinde serinliğe emanet bir yeşil alan, güzel bir müzik, hoş sohbet insanlarla aradaki tek mesafe olan "merhaba", belki soğuk bir içecek ve olmazsa olmaz efil efil KUUP tişörtü.

KUUP Kafası, serin suya dalıp rüzgara ya da kendini müziğe bırakıp ritme eşlik etmek kimi zaman, kimi zaman ise sadece durmak, izlemek etrafında olan biteni. Detaylara ve detaylar ile ortaya çıkan keyfe, enerjiye tutkun olmak ilk şart. "Küçük detaylara gösterilen büyük özen" desem ne canlanır zihninizde? Resmin bütününü görmek ne kadar önemli ise, büyük resmi ortaya çıkan her parçaya aynı değeri vermek de bir o kadar önemli bizim için. Her şeyin bir bedeli var elbette. Detaylar için harcanan saatler, bölünen uykular, koşturmaca, yanılmalar... Hepsi başarı adı verilen resmin bütünü için küçük küçük, kendi başına belki anlamsız oldukları kadar güzelliğin de oluşmasının da kaynağı onlar.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz