AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

Blog

18.1.2016  |  İÇİŞLERİ  |  0 yorum

KUUP Adım Adım Büyüyor!

2016 yılına dair heyecanımız artık kontrol edebileceğimizden daha da güçlü bir hale geldi. 2015 yılında başlayan maceranın ilk yılından bu güne edindiğimiz tecrübe, şahane yorumlar, keyifli dostluklar ışığında ilerlemeye devam ediyoruz. 2016 yılı ile birlikte, hayır, yeni yıl yeni umutlar, yeni planlar gibi genel geçer bir süreçten bahsetmeyeceğim. Bahsedeceklerimiz şeyler edindiğimiz, bizim için önemli olan her konunun yeni bir şeye dönüşüyor, önümüzde yeni yollar açıyor oluşu esasında... Mesela, yeni tasarımlarımız yolda, laf aramızda; şahaneler. Ayrıca, kalitesinden oldukça emin olduğumuz ve müşterilerimizin de yorumları ile altını bir kaç kez çizdiğimiz kalite hususunda da daha neler yapabiliriz üzerine bir kaç fikrimizi de uygulamaya koyduk. Bu süreç tişört kalıplarında da bir kaç düzenleme yapabilmemize olanak sağladı. Dememiz o ki, yeni yıl bize yaradı.


Asıl konumuz ise, önümüzde açılan yollar üzerine...

KUUP Dünya Markası Olma Yolunda İlerliyor!

Mesela şu anda... Tamam, tam şu anda olmayabilir ama en azından ortalama bir zaman aralığında, neredeyse dünyanın her ülkesinde, üzerinde KUUP Tişört taşıyan birileri var! Ortalama 3 gün içerisinde dünyanın her yerine gönderdiğimiz kapsüllerimiz, aldığımız memnuniyet içerikli mesajlar ile adım adım daha fazla tişört giymekten keyif alan, kaliteliyi amaç edinenlerle buluşuyor, aynı müziklere ritim tutuyoruz. Global bir marka olma yolundaki maceramıza sık sık sizleri ortak edip, heyecanımızı tazesiyle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Ne de olsa, attığımız her adımda beraberiz.

Fikirlerinizle, yorumlarınızla daha da gelişmeye, daha kaliteli ve daha özel tişörtlerle buluşmaya diyelim mi?

Yenilikler için yeni bir yıla ihtiyacımız pek yok özetle... Yeni olanın hep fikir, hep enerji, hep güzellik olması dileğimiz.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz