AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

Blog

17.6.2015  |  ETKİNLİK  |  0 yorum

BOZOK SOHBETİ

Heyecanla takip edilen bir yarışma, dünyalar güzeli bir kız çocuğu, patates ve daha daha bir çok şey konuşuldu bugün. Güzel bir tesadüf ile başlayan dostluk güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeden güzel bir güne, keyifli bir sohbete ve anı haline gelen bir zamana doğru evrilerek devam etti. Gönül isterdi ki tüm bu güzelliği olduğu gibi paylaşalım... Ancak, en azından şimdilik, içeriğini daha çok Bozok'un tişörtlerimiz ile ilgili olan ilişkisi üzerine yoğunlalştırmak isteriz (: İlk duyduğumuzda şaşkınlıkla karşıladığımız ve çok mutlu olduğumuz yorumların sahibi Bozok ile bir İstanbul günü, Karaköy, Tükkan'daydık.

NASIL BAŞLADI?

Yarışmanın başlamasına günler kala, bir arkadaşımız sayesinde, Bozok'un ada yolcusu olduğundan haberdar olduk ve kendisine Shona ve Khepri tasarımlarımızı gönderdik. Üzerinde emeğimizin, fikirlerinizin olduğu bir şeyi ekranda görmek, başka hikayelerin parçası haline geldiğinden haberdar olmak ne kadar hoş olur bir düşünün ve öyle de oldu! Hiç ummadığımız kadar hem de... Başlangıçta yarışma takipçilerinin yorumları içerisinde karşılaştığımız tişörtlerimiz iletişim formumuz üzerinden karşımıza çıkmaya başlayınca işin ciddiyetinin farkına varabildik. Ee, böylesi bir sürecin sonunda, Bozok'un adadan ayrılıp bir kaç günlüğüne bulunduğu İstanbul'da, güzel bir mekanda oturup sohbet etmesek, buluştuğumuzda Bozok'un üzerinde Atlantis'i görünce de yüzümüzü kaplayan kocaman gülümseme ile kırk yıl hatrı kalacak kahvelerimizi karşılıklı yudumlamasak olmazdı. Öyle de yaptık. Çok da güzel oldu, çok da şahane oldu.

Kendisinden tişörtlerimiz ile ilgili o kadar güzel yorumlar aldık ki, açıkça söyleyelim, ortaya koyduğumuz bir markanın bizden daha çok gözetilmesini kıskanmadık desek yalan olur (: Hatta sohbetimiz içerisinde, tüm yarışma süresi boyunca neredeyse hiç çıkartmadığı tişörtlerimizin kendisine şans getirdiğini, her şeyden önce aura'sı olduğunu, baskısının onca badireye rağmen solmadığını, tişört kumaşının hafifliğinin ada sıcağında kendisini oldukça ferah tuttuğunu söylediğinde aklımızdaki her şeyi unuttuğumuz, bir kaç dakika sessizce etrafa bakmakla kendimize gelmeye çalıştığımız da doğrudur (: Evet, reklam gibi sözler bunlar, farkındayız ve düşünsenize bunları söyleyen bir de biz değiliz (:

Yarışma süresince, özellikle kendisini sıklıkla Khepri, özel zamanlarda Shona ile gördüğümüzü söylediğimizde bir diğer şaşkınlıkla karşılaştığımız cümleyi işittik; "Adada saçım desendeki gibiydi..." Çoğunlukla ne diyeceğimizi bilemediğimiz, ne söylesek şaşkınlıkla söyleyeceğimiz diğer şeyleri unuttuğumuz ancak bir o kadar da keyifli ve enerjisi yüksek geçen sohbetlerimizi hazır yeri de gelmişken diğer ünlü müşterilerimizle de gerçekleştireceğimizi de ekleyelim ;) Ada macerasının ardından bu kadar güzel yorumlar alınca dayanamadık tabi, neredeyse diğer tüm tasarımlarımızı da kendisine gönderdik. Hep diyoruz ya, yaşadığımız her mutluluğu paylaşmak, her fırsatta bir şekilde KUUP ile teması olmuş insanlarla buluşmak bizim için öncelikli diye, böylesi bir sohbetin bizim için ne kadar anlamlı olduğunu anlatabilmişizdir umarız.

Uzun soluklu bir arkadaşlığın hiç aklımıza gelmeyecek bir başlangıcıydı bu tesadüfler silsilesi ve yarışma sonrasındaki paylaşımları ile de mutluluğumuza mutluluklar katılmış oldu. Ne hoştur ki çok güzel hikayeler içerisinde ufak da olsa bir rolümüz, çok güzel sohbetlerde bir kaç kelimemiz var ve ne mutlu ki ne zaman gözümüz uzaklara dalsa tam önümüzde, tam yanımızda şahane insanlar beliriveriyor.

Yakında hem Bozok ile hem de çok çok daha başka içeriklerle sürprizlerimiz olduğunu da ekleyerek sözümüzü sonlandıralım (:

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz