AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

Blog

ETKİNLİK

BOZOK SOHBETİ

Heyecanla takip edilen bir yarışma, dünyalar güzeli bir kız çocuğu, patates ve daha daha bir çok şey konuşuldu bugün. Güzel birtesadüf ile başlayan dostluk güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedengüzel bir güne, keyifli bir sohbete ve anı haline gelen bir zamana doğru evrilerek devam etti.

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

HAPPY HOUR

Yerimizde duramıyoruz. Harika insanlarla tanışıyoruz, çok güzel yorumlar alıyoruz, keyifleniyoruz, keyif saçıyoruz ve daha neler neler. Nazara pek inanmasak da bir güç var diyebiliyoruz. KUUP olarak müziğe, sohbete, keyifli vakit geçirmeye olan ilgimizi bir nebze olsun nasıl web sitemizi ziyaret edebilenlere aktarabiliriz diye düşünürken ortaya Happy Hour uygulamamız çıktı. Nedir tam olarak bu uygulama anlatayım...

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

KADINLAR KULÜBÜNDEYDİK!

Aşağı yukarı 1 yıllık bir çalışmanın sonucu olarak e-ticaret markaları arasında yerimizi aldık. 4. ayımızın içerisinde bir sürü güzel anımız, bir o kadar şahane müşteri ve el üstünde tuttuğumuz tasarımcılarımız ile büyümeye devam ediyoruz. Tüm bu sürecin içerisine serpiştirdiğimiz, sessiz sedasız gerçekleştirdiğimizden bir diğerini de tamamladık ve Kadınlar Kulübü'nde Bil & Kazan yarışması gerçekleştirdik.

DEVAMINI OKU!
Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz